Kalıcı Kaş Boyası

Posted by Cell 08/05/2018 0 Comment(s)

 

Kaşlar, yüz güzelliğimizin büyük bir bölümünü oluşturur. Çeşitli nedenlerden dolayı seyrelen kaşlarımız için geliştirilen son dönem tekniklerinden bir tanesi de kalıcı kaş makyajı adı verilen sistemdir. Bu uygulamada çeşitli doğal içerikli boyalar kullanılmaktadır.Bu boyalara kalıcı kaş boyası denir.

Kalıcı kaş makyajında kullanılan boyalar yüksek pigment özelliği ve en yüksek düzeyde renk tutma niteliğine sahiptir. Bu boyalar sadece kalıcı kaş makyajı uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır ve uzun süreli kalıcılık sağlar. Yüksek pigmentler ile üretildiği için oldukça canlı ve parlak bir renk tonuna sahiptir. Pigmentlerin kalitesi hemen her cilt tipi ile % 100 uyumlu olduğu için içeriğindeki maddeler cilt tarafından yabancı bir madde olarak algılanmaz ve buna bağlı olarak da cildin bu ürünlere herhangi bir reaksiyon göstermesi söz konusu değildir.  Akneye ve çeşitli cilt sorunlarına yol açmazlar.

 

Bu ürünler çeşitli hassasiyet testlerinden geçtiği için cilde herhangi bir yan etkisi yoktur. Ödem oluşumuna neden olmaz. Cell line Kalıcı kaş boyaları güney Kore’de bulunan kozmetik üretim protokolü ve kalite sistemi standartlarına uygun olarak üretilmektedir.