Hakkımızda

2004 yılından beri insan sağlığına zararsız kalıcı makyaj boyaları ve cihazları üreten Cell Line, 2015 yılından itibaren Maya Group bünyesinde Türkiye pazarında yer almaktadır.


Alanında Güney Kore’nin önde gelen markaları arasında bulunan Cell Line yenilikçi yapısıyla teknolojisini ve tekniğini sürekli yenilemektedir.


Güney Kore’de tüm kozmetik üretim protokolü takip ve kalite kontrol standartlarının en yüksek seviyesine uygun olarak üretilmektedir. Amerikan Federal Gıda İlaç ve Kozmetik Kanunu ( FDA) uyarınca topikal uygulamalarda kullanım için onaylıdır.  Cell Line pigmentleri kalıcı makyaj ve paramedikal uygulamalarda kullanılmak üzere kendi özelliklerine uyacak şekilde test edilmiştir. 


Cell Line markası; SGS INSTITUT FRESENIUS GmbH tarafından belgelendirilmiş nikel, krom VI, baryum, kobalt ve stronsiyum gibi ağır metallere ilişkin analitik analizlere sahiptir.


Cell Line, profesyonel kalıcı makyaj ve dövme sanatçılarına hitap etmekle birlikte kalıcı makyaj akademilerinin de ilk tercihidir. Maya Group'un güzellik sektöründeki tecrübe ve birikimiyle her geçen gün daha da büyüyen Cell Line Türkiye profesyonel kalıcı makyaj ve dövme sanatçılarını profesyonel dokümanlar ve eğitimlerle desteklemektedir.


Maya Akademi'de ileri düzey kalıcı makyaj eğitimleri ve Maya Estetik şubelerinde yapılan medikal kalıcı makyaj uygulamaları Cell Line ürünleri ile yapılmaktadır.


Cell Line ürünlerinin Türkiye’de ki tek yetkili ve resmi distribütörü Maya Pharma'dır.